Skip to content

Emocje, relacje, rozwój osobisty i zdrowie na 1 miejscu!

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH – PIASECZNO

Jestem psychologiem, terapeutą i pedagogiem specjalnym. Prowadzę Gabinet Terapii Krótkoterminowej Karol Laszczka.

Pracuję także jako psycholog i pedagog specjalny w przedszkolach i szkołach – Piaseczno. Wśród młodszych dzieci zajmuję się obserwacją niepokojących zachowań. Prowadzę również terapię indywidualną wynikającą z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i zajęcia grupowe Treningu Umiejętności Społecznych dla różnych grup wiekowych.

Oferta zajęć Treningu Umiejętności Społecznych

W terapii wykorzystuję techniki z Treningu Umiejętności Społecznych. Ma to formę pracy grupowej, która wspiera rozwój kompetencji emocjonalno-społecznych.  Uczestnicy zajęć w procesie grupowym uczą się od siebie m. in. takich umiejętności jak:

  • Prawidłowe komunikowanie się z innymi (m. in. słuchanie i zadawanie pytań, adekwatne reagowanie na komunikaty płynące z otoczenia);
  • Nauka kompetencji społecznych (np. pomaganie innym, czekanie na swoją kolei, nauka asertywności, negocjacje, kompromis, rozpoznawanie mowy ciała);
  • Rozwój emocjonalny (rozpoznawanie i nazywanie emocji, nauka okazywania uczuć, nauka radzenia sobie w kryzysie psychospołecznym);

Zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych – Piaseczno – prowadzone w następujących grupach wiekowych:

  • Grupa wiekowa 5-7 lat
  • Grupa wiekowa 8-10 lat
  • Grupa wiekowa 11-13 lat
  • Grupa wiekowa 14 – 16 lat

Warsztaty w formie pracy grupowej liczą od 6 do 10 osób. Jest to 12 spotkań odbywających się regularnie raz w tygodniu po 1h 30 minut.

Dlatego, jeśli szukasz terapii dzieci i młodzieży w Piasecznie, skontaktuj się z nami dzisiaj, aby umówić się na wizytę. Jesteśmy gotowi pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu pełnego potencjału i zapewnieniu zdrowego, szczęśliwego życia.

Słowa kluczowe: Trening Umiejętności Społecznych Piaseczno, TUS Piaseczno, Terapia dla dzieci, Terapia dla dzieci i młodzieży Piaseczno, Terapia dla młodzieży Piaseczno, Trening Umiejętności Piaseczno, Praca z dzieckiem Piaseczno.